Detox Foot SPA

W gabinecie wynonywane są zabiegi Detox Foot SPA z wykorzystaniem urządzeń zaprzyjaźnionej firmy NoviGen.

Zapraszam do sprawdzenia oferty (aparaty firmy NoviGen dostępne również do zakupu w gabinecie).

Firma NoviGen oferuje najnowocześniejsze urządzenia umożliwiające oczyszczanie organizmu z toksyn oraz metali ciężkich Body Detox.  Zaproponowane rozwiązanie to najbezpieczniejsza dla zdrowia i bardzo wygodna forma oczyszczania organizmu.

 

Wspaniały sposób na pozbycie się trądziku, wysypek skórnych oraz innych dolegliwości związanych z toksemią organizmu. Dzięki NoviGen Body Detox oczyszczanie organizmu nie musi się kojarzyć z niebezpiecznymi głodówkami czy powodującym gwałtowne reakcje farmakologicznym wspomaganiem organizmu w oczyszczaniu.

NoviGen Body Detox umożliwia organizmowi samooczyszczanie się z toksyn dzięki nowatorskiej technologii i teorii odkrytej przez amerykańskich noblistów. Nasze urządzenia wykorzystują zasadę użycia sterowanego specjalnym programem, odpowiednio zmodulowanego przepływającego przez cały organizm prądu zmiennej biegunowości co sprawia, że komórki naszego ciała zaczynają usuwać toksyny wydajniej, przywracany jest naturalny poziom napięć, na który wpływ mają choroby i schorzenia!

Urządzenie te zamienia zwyczajną wodę, w zjonizowaną, dobroczynną dla zdrowia, która penetruje organizm poprzez pory i dzięki precyzyjnie dobranym napięciom ułatwia organizmowi pozbywania się toksyn i zniszczonych komórek, nagromadzonym w ciele w ciągu wielu lat

Oczyszczanie organizmu metodą Detox Foot SPA to wygodna i bezpieczna forma wspomagania naszego organizmu w walce z toksynami. Nieustannie jesteśmy truci głównie przez toksyny występujące nie tylko w żywności ale również w powietrzu. Pożywienie współczesnego człowieka często jest mieszaniną substancji toksycznych takich jak:

  • konserwanty,
  • dodatki poprawiające wygląd, smak i zapach,
  • środki chemiczne używane w uprawie roślin,
  • antybiotyki i hormony stosowane w hodowli zwierząt.

Także rośliny uprawiane w ogródkach, narażone na oddziaływanie kwaśnych deszczów, więc nie są wolne od zanieczyszczeń substancjami toksycznymi.

Nasze organizmy same już sobie nie radzą.