Pasożytnicze przyczyny powstawania schorzeń:

ZESPÓŁ CANDIDA

– Zespół Candida wywoływany jest nadmiarem grzybów typu candida – patrz opis. w dziale "warto wiedzieć" – candida plaga XXI wieku.
 

HIV, AIDS

  • Bez infekcji przywrami jelitowymi nie możesz zarazić się wirusem HIV, zawsze występują razem. Pomocna w rozwoju infekcji jest pleśń oraz mikotoksyna zearalenon. Po zlikwidowaniu wszystkich stadiów rozwoju pasożytów wirus HIV znika w ciągu 2 godzin. Wyleczenie AIDS zależy od usunięcia benzenu z ustroju i powstrzymania jego dalszego wchłaniania.

DEPRESJA, DEPRESJA MANIAKALNA

  •  przyczyna depresji tkwi w infekcji mózgu małymi robakami obłymi (obleńcami). Nie może on wówczas wytwarzać wystarczającej ilości neurotransmiterów, bądź zachować między nimi równowagi. Glista kocia i psia (Ascaris), włosień kręty (Trichinella) i węgorki (Strongyloides). Przypadkom depresji zawsze towarzyszą bakterie z rodziny Schigella.
     

PÓŁPASIEC

– (Herpes Zoster) wspólna przyczyną ospy wietrznej i półpaśca (Herpes Zoster) jest wirus (Varicella zoster), ale jest jeszcze jeden sprawca, który powoduje namnażanie tego wirusa, to glista (Ascaris).
 

OPRYSZCZKA

– do rodziny wirusów wywołujących opryszczkę należą wirus opryszczki pospolitej (Herpes simplex, HSV) 1 i 2, (Epsteina-Barra EBV), półpaśca i ospy wietrznej (Varicella zoster), (Cytomegalovirus CMV).
 

NADŻERKA

– szyjki macicy najczęściej powodowana jest urazem mechanicznym, kontaktem ze środkami chemicznymi lub procesem chorobotwórczym np. Drożdżycą. Często jest tez zejściem innego wykwitu: pęcherzyka, pęcherza lub krosty, którymi może być spowodowany bakteriami lub wirusami przenoszonymi drogą płciową .

ANEMIA

– głównym powodem anemii jest robaczyca (patrz robaczyca).

RAK, NOWOTWÓR, GUZ

– są chorobami wyleczalnymi ponieważ wywołują je pasożyty. Zlikwiduj je a powstrzymasz ich rozwój. Winowajcą jest ludzka przywra jelitowa (Fasciolopsis buskii)
 

ŁUSZCZYCA EGZEMA

– przyczyną tej dolegliwości są nicienie z rodziny Ascaridadae. Wytwarzane przez nie substancje chemiczne są wysoce uczulające i mogą wpływać na stan skóry. Ponieważ zwierzęta zakażają się nimi bez przerwy w rodzinach gdzie zwierzęta trzymane są w domu choroba ta przybiera postać chroniczną.
 

PADACZKA EPILEPSJA

– przyczyną zawsze są małe larwy glisty ludzkiej (Ascaris) usadowione w mózgu. Razem z nim przenoszą się Bacteroides fragilis, które z kolei są wystarczająco duże by pomieścić tysiące wirusów. Dwa znane wirusy występujące z glistą to coxackie B1 i coxsackie B4. Sporysz, grzyb jest zawsze spotykany w przypadku ataków padaczki.
 

GRZYBICA, CANDIDA, DROŻDŻYCA, KANDYDOZA

– najczęściej spotykany u człowieka jest bielnik biały (Candida albicans). Każdy z nas ma ich trochę w układzie pokarmowym, ale kiedy ich rozwój wymyka się spod kontroli mamy do czynienia z zakażeniem drożdżakowym. Powoduje ono wiele różnych dolegliwości patrz program 7. Innym grzybem rozwijającym się na skórze jest Tinea, wywołuje grzybicę, np. świąd krocza.
 

OWSIKI

– Owsica (enterobiasis, oxyuriasis) czyli zakażenie pasożytem jelitowym o nazwie Enterobius.
 

STWARDNIENIE ROZSIANE STWARDNIENIE ZANIKOWE BOCZNE

– choroby te powodują przywry które docierają do mózgu lub rdzenia kręgowego i tam się rozmnażają. Kolejnymi sprawcami są Shigella i Nocardia, Clostridium tetani (laseczka tężca), gronkowce i paciorkowce.
 

GRONKOWIEC

– Staphylococcus, paciorkowiec Streptococcus. Powodują wiele dolegliwości: infekcje w jamie ustnej, bóle mięśni, stawów, infekcje gardła, uszu, płuc, wrzody, choroby serca, sztywność kolan i choroby skóry i wiele innych dolegliwości.
 

NADCIŚNIENIE

– jeśli przyczyną jest schorzenie serca to powodują je te same pasożyty, które wywołują schorzenia serca (patrz choroby serca).
 

MIĘŚNIAKI

– powodują je przywry, które zakładają swoje kolonie w macicy, oraz motylica wątrobowa i gardenella.
 

PROSTATA

– sprawcami wszelkich schorzeń prostaty są glisty ludzkie oraz motylica wątrobowa, oraz występujące wraz z nimi bakterie i wirusy rezydujące w gruczole krokowym.
 

CHOROBY WENERYCZNE

– jest wielu sprawców tych schorzeń, miedzy innymi rzęsistek, campylobacter, chlemydia, gardenella, campylobacter, candida albiacans, herpes simplex 2, neisseria gonovrhea, tremponema palilidum i wiele innych.
 

GRUŹLICA

– powoduje ją prątek gruźlicy mycobacterium tuberculosis.
 

LAMBLIA

– Giardia można ja łatwo usunąć (3 minuty) przy pomocy generatora częstotliwości.
 

MIGRENA, BÓLE GŁOWY

– najczęstszymi przyczynami są nicenie z rodziny strogyloididae, salmonella, shigella, E. Coli, gronkowce i paciorkowce.

ENDOMETRIOZA GRUCZOLISTOŚĆ

– powodem są przywry jelitowe lub owcza motylica wątrobowa gnieżdżące się w macicy. Gdy te przetrą szlak do macicy za nimi podąża wiele innych pasożytów: glista ludzka, motylica wątrobowa, Eurytrema. Tam gdzie są duże pasożyty wkrótce pojawiają się mniejsze. Wszystkie wprowadzają bakterie i wirusy. Gruczolistości zawsze towarzyszy Gardenella.
 

ALZHEIMER

– chorobę Alzheimera wywołują pospolite przywry pochodzące z niedogotowanego mięsa i od naszych ukochanych zwierząt. Rozwijają się one w mózgu. Zagnieżdżają się tam również takie bakterie jak shigella. Odnajdywany jest również sporysz, który ma silne działanie psychogenne.
 

ASTMA

– w 100% przypadków astmy obserwowana jest infekcja larwami glisty ludzkiej usytuowanej w płucach., Towarzyszy im bacteroides fragilis oraz wirus coxackie. Innymi pasożytami które występują w płucach jest Neagleria, endolimax, występują w płucach oraz przywra jelitowa, chilomastix, capitularia i wiele innych.
 

ALERGIA

– u wszystkich alergików wykryto poważną inwazję owczej motylicy wątrobowej żyjącej w drogach żółciowych. By skutecznie i na trwałe pozbyć się alergii konieczne jest oczyszczenie wątroby i nerek z kamieni, unikanie pleśni oraz salmonelli. Łagodniejsze odmiany alergii zwykle powodowane są przez ludzka motylicę wątrobową (clonorchis).
 

BIEGUNKA

– jest sygnałem poważnej inwazji w jelitach, mogą je powodować pałeczki okrężnicy, salmonella, shigella, motylica wątrobowa, przywra trzustkowa, ameby, grzyby, glisty, owsiki, przywry jelitowe, chilomastix, capilaria i wiele innych.
 

CYSTA

– mogą ja wywoływać duże pasożyty np. Przywry, bakterie z rodzaju gadnerella, rzeżączka, syfilis. Cystę jajnika może wywoływać wiele rodzajów zanieczyszczeń jeśli usuniemy pasożyty i przestaniemy dostarczać organizmowi zanieczyszczeń cysta się wchłonie.
 

BEZSENNOŚĆ

– zawsze łączy się z poważna inwazją pasożytów, bakterii. Jest spowodowana przez produkty ich metabolizmu – głównie amoniak (skumulowany w mózgu). Aby wrócił zdrowy sen należy usunąć robaczycę.
 

CHOROBY SERCA, WIREŃCÓWKA

– najbardziej popularnym sprawca dolegliwości serca jest pasożyt żyjący w psim sercu dirofilaria i loa loa oraz wirus cytomegalii.
 

CHOROBY KOBIECE

– dolegliwości narządów płciowych są powodowane przez bakterie wirusy i pasożyty układu moczowo płciowego takie jak: dwoinka rzeżączki (neisseria gonovrhea) wirus opryszczki (herpes simplex) gardenella vaginalis, candida albicans, proteus vulgaris, trichomonas vaginalis (rzęsistek pochwowy), chlamydia i wiele innych.
 

AMEBA

– jest wiele gatunków ameb mogących egzystować w ludzkim organizmie, endoamoeba gingivalis, endolimax nana, entamoeba i wiele innych. Wszystkie można zlikwidować przy pomocy generatora częstotliwości.

REUMATYZM, ARTRETYZM, GOŚCIEC

– w zapaleniu kości i stawów zawsze mamy do czynienia z bakteriami, które pozostają w złogach i atakują stawy. W przypadku zapalenia reumatoidalnego bakterie pochodzą od pasożytów, których zarodki rezydują w tych stawach. Są to małe obleńce glisty tęgoryjce, węgorki i włosienie.
 

BRODAWKI

– powodują je bakterie które rozwijają się w towarzystwie pasożytów takich jak owsiki, tasiemce, glisty lub przywry.
 

GRYPA

– wirusem wywołującym grypę jest infuenza. Wiele przypadków tzw "grypy" powodują bakterie z rodziny salmonella i shigella.

SZUM W USZACH, BÓLE USZU

– powodują je bakterie streptococus pneumoniaae oraz inne gronkowce i paciorkowce. Aby na stałe pozbyć się tych dolegliwości należy wykluczyć aspirynę i inne salicylany, które są pożywką dla tych bakterii.
 

STAN ZAPALNY

– jest powodowany przez szereg różnych pasożytów i towarzyszących im bakterii, które są odpowiedzialne za stany bólowe.

PRZEKWITANIE, KLIMAKTERIUM, MENOPAUZA

– objawy menopauzy nie są naturalnym stanem, powodują je z pewnością zaburzenia hormonalne i one właśnie nie są normalne. Powodują je drobnoustroje, np. proteus, salmonella, neisseria, treponema, chlamydia, gardenella, campylobacter itd.

CHRONICZNE ZMĘCZENIE

– wywołuje je wirus EBV jednakże zawsze idzie on w parze z dużymi pasożytami takimi jak przywry. Chroniczne zmęczenie może również wywoływać drożdżak candida.
 

ROBACZYCA

– choroba wywoływana przez pasożyty zwierzęce żyjace w jelitach takie jak tasiemce, glisty, tęgoryjce, włosogłówki, owsiki, włośnie, pierwotniaki.
 

PLEŚNIAWKI

– powoduje je candida albicans.
 

CUKRZYCA

– w trzustce wszystkich osób cierpiących na cukrzycę znaleźć można przywry z rodzaju eurytrema pancrealicum.

TRĄDZIK

– wywołują go węgorki, nicienie i glisty oraz bakterie odżywiające się produktami gruczołów łojowych. Innym sprawcą jest włosień trichinella. By pozbyć się trądziku na stale należy oczyścić z patogenów narządy i krew (by nie dochodziło do infekcji).
 

ŚWIERZB

– wywołują go świerzbowce sarcoptes. Jest on nosicielem adenowirusa przeziębienia.

MOCZENIE NOCNE, NIETRZYMANIE MOCZU

– problem szybko rozwiązuje likwidacja bakterii osłabiających więzadła oraz likwidacja schistomy, glisty i innych pasożytów przenoszących bakterie.
 

OSŁABIENIE ODPORNOŚCI

– przyczyn jest wiele, jedną z nich jest drożdżak candida i wszelkiego rodzaju pasożyty które są nosicielami bakterii i wirusów.